גינה פרטית היא משאת נפשם של ישראלים רבים, אשר חולמים לשבת בין צמחים ירוקים ויפים, לשמוע קול פכפוך מים, לארח חברים ובני משפחה ולראות ילדים מתרוצצים בין השבילים. מאידך, לא רבים יודעים כיצד לנצל ביעילות את השטח המיועד להפוך לגינה. אילו צמחים מתאימים לקרקע הקיימת בחצר? אילו צמחים כדאי לשתול ואילו לא? מה תדירות ההשקייה הנדרשת בגינה כזו, ומה רמת הטיפול והתחזוקה שיהיה בה צורך כדי לשמר את הגינה במצב יפה ונעים ממש כמו ביומה הראשון? שאלות כאלה ואחרות עולות הרבה כאשר מדובר על עיצוב גינות פרטיות, אבל החדשות הטובות הן שבעזרת איש מקצוע אפשר ליצור גינה מושלמת שתגשים את הדמיון של בעליה.

על מנת ליצור את הגינה האידיאלית כדאי להגדיר תחילה את מטרתה; למשל, גינה שמיועדת לשעשוע של ילדים קטנים תהיה שונה מגינה המיועדת למבוגרים. בהמשך כדאי לבחון את המרחב הקיים ולהחליט אילו אלמנטים דקורטיביים אפשר לשלב באופן שיהיה הרמוני וזורם, כמו שבילי עפר, תעלות מים, בריכות נוי, מפלים וכדומה. כדאי גם להקדיש מחשבה לעיצוב התאורה בגינה, כדי ליהנות ממנה לא רק בשעות היום אלא גם בשעות הלילה, אז ניתן לשחק עם האור והצל כדי להדגיש חלקים מסוימים ולהסוות אחרים.

עיצוב גינות פרטיות הוא משחק מענג של טבע, אור, יצירתיות והנאה. ככל שתשקיעו יותר מחשבה מקדימה בעיצוב הגינה, תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בעת הצורך, כך תפיקו ממנה יותר הנאה.


עיצוב גינות פרטיות

גינה מודרנית 2018


לצפייה בפרויקט

גינה ובית בעיצוב מודרני


לצפייה בפרויקט

גינה ובית בעיצוב קלאסי


לצפייה בפרויקט

גינה בעיצוב מודרני בהרצליה


לצפייה בפרויקט

גינה בעיצוב מודרני בתל אביב


לצפייה בפרויקט

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו 072-3307121